Kemp s vybavenými karavany

 

Rodinný kemp, který leží bezprostředně u moře, má vlastní písečnou pláž. Naši zákazníci Surftouru mají bezplatný vstup na pláž,kde je pozvolný přístup do moře. Za poplatek je možné pronajmout slunečníky a lehátka. Olivovníky, pomerančovníky, citroníky, eukalypty a pinie zajišťují dostatek stínu i příjemnou atmosféru v kempu.


Kemp

Kemp je vzdálený přibližně 600 m od turistického letoviska Lido del Sole a leží u blízkéhostarobylého městečka Rodi Garganico vzdáleného necelé 4 km. Zastávka autobusového spojení mezi oběma městy je přímo u kempu. Autobus Vás dopraví do Rodi Garganica a zpět v cca hodinových intervalech.


Vybavení kempu

Recepce vzdálená cca 40 m od moře s barem, parkoviště pro auta (pokud nestojí přímo u karavanu), sociální zařízení. Sprchy a pračky za poplatek. Tenisové hřiště je možné zajistit v blízkosti kempu za poplatek.

 

Pláž

je součástí kempu bez poplatku s jemným bílo-žlutým pískem, slunečníky a lehátky (za poplatek). Vstup do moře je pozvolný. Koupání je vhodné pro rodiny s dětmi.V okolí je možné zapůjčit šlapadla a lodičky se skluzavkou do moře a další atrakce.

 

Bazény a skluzavky

Naši klienti mohou využívat v sousedství AQUASOL - vodní zábavný park s bazény, skluzavkami a jinými atrakcemi za zvýhodněné ceny. Ve 22:00 začínají diskotéky či jiné doprovodné animační programy.

 

Rodi Garganico

Starobylé malebné městečko řeckého původu, založené v 7. stol. př.n.l., na skalním masívu. Tvoří vstupní bránu poloostrova Gargana, které patří mezi nejkrásnější části Jadranského pobřeží. Místní obyvatelé jsou právem hrdi na bohatou historii, přírodní útvary, bílé skály a mořské jeskyně. Blankytně modré moře je označené modrou vlajkou, symbolem čistých moří. Mořské zátočiny znají všichni vyznavači windsurfingu po celé Evropě.

 

Více fotografií naleznete v sekci FOTOGALERIE