Kemp Isola Bella s karavany a bugalovy

 

Pobytový kemp, který leží bezprostředně u moře, písečnou pláž u kempu. Naši zákazníci Surftouru mají bezplatný vstup na pláž,kde je pozvolný přístup do moře vhodny pro dovolenou s dětmi. Za poplatek je možné pronajmout slunečníky a lehátka. Olivovníky, pomerančovníky, citroníky, eukalypty a pinie zajišťují dostatek stínu i příjemnou atmosféru v kempu.


Kemp

Kemp je vzdálený přibližně 600 m od turistického letoviska Lido del Sole a leží u blízkého starobylého městečka Rodi Garganico, vzdáleného necelé 4 km. Zastávka autobusového spojení mezi oběma městy je přímo u kempu na znamení. Autobus Vás dopraví do Rodi Garganica a zpět v cca hodinových intervalech.


Vybavení kempu

Před kempem je parkoviště pro auta pokud nestojí přímo u karavanu. Recepce kempu s barem je vzdálená cca 20 m od moře, sociální zařízení a sprchy s teplou vodou jsou naproti recepce. Pračka je za poplatek. Tenisové hřiště a jiné aktivity je možné zajistit v blízkosti kempu za poplatek.

 

Pláž

je volná před kempem bez poplatku s jemným žlutým pískem, slunečníky a lehátky (za poplatek). Vstup do moře je pozvolný. Koupání je vhodné pro rodiny s dětmi. V okolí je možné zapůjčit šlapadla a lodičky se skluzavkou do moře a další atrakce.

 

Rodi Garganico

Starobylé malebné městečko řeckého původu, založené v 7. století př.n.l. na vysokém skalním masívu. Tvoří vstupní bránu do poloostrova Gargána, které patří mezi nejkrásnější části Jadranského pobřeží. Místní obyvatelé jsou právem hrdi na bohatou historii, přírodní útvary, bílé skály a mořské jeskyně. Z přístavu je možné zajistit výlet lodí do jeskyní na pobřeží u města Vieste. Blankytně modré moře je každý rok označené modrou vlajkou symbolem čistých moří. Mořské zátočiny znají všichni vyznavači windsurfingu po celé Evropě.

 

Více fotografií naleznete v sekci FOTOGALERIE